login: hasło:
REKLAMA:


Dodał: Andrzej  w dniu: 2012-06-21

No to zaczynamy :)


Pierwszy wpis, czyli o co tu chodzi?Oto zaczyna się moja przygoda z blogiem na który właśnie patrzysz.

Nazywam się Andrzej Wysocki i w tym pierwszym, wyjątkowym wpisie, pokrótce opiszę co pragnąłbym tu widzieć, co zamierzam na chwilę obecną tu umieszczać i do kogo kieruję moje teksty.

Jako, że tematyka moich wpisów w przeważającej większości będzie krążyła wokół ogólnie "FOTOGRAFII", zatem teksty moje kierował będę do ludzi, których ten temat interesuje, to oczywiste. Do ludzi, którzy lubią oglądać zdjęcia, czytać o kulisach powstawania moich zdjęć oraz wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z fotografią, ponieważ planuję w przerwach pomiędzy dodawaniem swoich zdjęć, pisać różnego rodzaju kursy i poradniki. Zamierzam raz na jakiś czas umieszczać tu opisy nowych aparatów, które uznam, że są ciekawe i warte zerknięcia na nie. W ogóle jeśli znajdę coś ciekawego, wartego obejrzenia w Internecie, na pewno zamieszczę tutaj informację o danej stronie i oczywiście podam link do niej.
Zachęcam jednocześnie do wszelkiego rodzaju dyskusji czy komentowania tego co czytacie, dzięki temu moje wpisy staną się pełniejsze merytorycznie. Ja sam nie jestem nieomylny, więc jeśli zauważycie jakiś błąd to podzielcie się nim w komentarzu, z przyjemnością poprawię .

Jak wspomniałem wyżej, będę tu umieszczał swoje zdjęcia. Często te wykonane w przeszłości, czasem te wykonane w teraźniejszości. Te z wycieczek bliższych czy dalszych w miarę możliwości postaram się opisywać abyście Wy, czytelnicy, mogli w przyszłości zaplanować sobie również wypad w odwiedzone przeze mnie okolice, wiedząc czego się spodziewać na miejscu.

Wszystkie moje wypowiedzi są czysto subiektywne, więc nie miejcie do mnie żalu, jeśli napiszę, że mam co do danego miejsca zupełnie inne odczucia niż Wy. Nie przejmę od Was Waszych odczuć do miejsc, które Wy pokochaliście lub znienawidziliście a ja piszę zupełnie coś innego. Każdy jest inny i każdy ma prawo do własnej oceny.

Miłego czytania i oglądania wszystkim! :)
POLUB TEN WPIS:
Skomentuj ten wpis:
Twoje imię:

Podaj adres swojej strony WWW, jeśli posiadasz:

Wpisz hasło uwierzytelniające (info pod formularzem)

Twój komentarz:

UWAGA! Z racji zbyt częstego dodawania komentarzy przez różniste boty spamowe, zmuszony zostałem do zastosowania hasła aby spróbować wyeliminować ten proceder. Aby dodać komentarz, musisz w odpowiednie pole w formularzu wpisać słowo komentarz. Komentarz nie zostanie dodany, jeśli słowo zostanie źle wpisane.
Brak komentarzy do tego wpisu.
Na skróty:
strona główna
blog
oferta
kontakt
Przyjaciele:
Zacisze Literackie   Kobiece Fanaberie   foto.adamczyk.pl
"Ja" Doskonały
Strona Rafała Głębowskiego
Blog Rafała Głębowskiego
Warto zajrzeć:
CyberFoto.pl
Canon-Board.info
plfoto.com
Moni galeria
Moje miasteczko :)
Ostatnie wpisy na blogu:
Toruń 2015r.
Ciechocinek 2015r.
Płock 2015r.
Płock 2015r.
Płock 2015r.
Moje zabawy:
Logic
Wyścigi
Kolorki
Dowcipy
Sudoku